Stolní tenis - Koropinec zima 2021

Poslední letošní sportovní akce - miniturnaj ve stolním tenise KOROPINEC proběhl v sobotu 18.12.2021 od 16:30.  Díky různým opatřením, karanténám a nemocem přišli 3 hráči, kteří si zahráli systémem každý s každým na 2 sety na jednom stole. Atmosféra byla uvolněná a jak to dopadlo? 

Kategorie: pokročilí 

  Vítězové
1. Plhák Vojta
2. Soukup Lukáš
3. Pijan Lukáš

 

Děkujeme obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Děti si akci užily a dospělým roste zdatná konkurence ve stolním tenise. 

Fotogalerie: Stolní tenis 2021

1 | 2 | 3 >>

Stolní tenis - Koropinec zima 2019

Poslední letošní sportovní akce - miniturnaj ve stolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 15.12.2019 od 16:30.  Na třetí adventní neděli přišlo si zahrát a pobavit se celkem 6 hráčů. kteří byli rozděleni opět do 2 výkonnostních kategorii: pokročilí a začátečníci.  Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým na 2 sety na jednom stole. Atmosféra byla předvánoční, hráči se snažili o co nejlepší výsledky.  Jak to dopadlo? 

Kategorie: pokročilí 

  Vítězové
1. Smetánka Jakub
2. Martin Le
3. Plhák Vojta

Kategorie: začátečníci 

  Vítězové
1. Smetánka Lukáš
2. Bervíd Honza
3. Benda Tomáš

Součástí akce byla i zábavná soutěž Mistrkolotoč 2019. Z časových důvodů se odehrála o týden později, tj. v neděli 22.12.2019 a vítězem tohoto prvního ročníků se stal Martin Le, druhý těsně o bod skončil Lukáš Smetánka. Gratulujeme!

Děkujeme obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Děti si akci užily a dospělým roste zdatná konkurence ve stolním tenise. 

Fotogalerie: Stolní tenis zima 2019

1 | 2 | 3 >>

Stolní tenis - Koropinec jaro 2019

První letošní sportovní akce - miniturnaj ve stolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 24.3.2019 od 16:30.  Celkem se akce zúčastnilo 7 soutěžících, kteří byli rozděleni opět do 2 výkonnostních kategorii: mladší a starší žáci.  Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým na 2 sety, Jakub Smetánka jako nezkušenější hráč hrál s bodovým handycapem. Atmosféra byla dobrá, hráči se snažili o co nejlepší výsledky.  Jak to dopadlo? 

 
  Vítězové
1. Plhák Vojta
2. Smetánka Lukáš
3. Smetánka Jakub

Kategorie: mladší žáci

  Vítězové
1. Martin Le
2. Bervíd Honza
3. Chýlová Lucie

Děkujeme obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Děti si akci užily a dospělým roste zdatná konkurence ve stolním tenise. zejména Vojtík Plhák udělal velký pokrok a odehrál velice vydařený turnaj - oprávněně zvítězil.  

Fotogalerie: Stolní tenis jaro 2019

1 | 2 | 3 >>

Stolní tenis - Koropinec zima 2018

Letošní poslední sportovní akce - miniturnaj ve stolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 9.12.2018 od 16:30.  Celkem se akce zúčastnilo 8 soutěžících, kteří byli rozděleni opět do 2 výkonnostních kategorii: mladší a starší žáci.  Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým na 2 sety. Atmosféra byla opět výborná a hráči se snažili o co nejlepší výsledky.  Jak to dopadlo? 

  Vítězové
1. Smetánka Jakub
2. Konečný Jakub
3. Ickert Daniel

Kategorie: mladší žáci

  Vítězové
1. Plhák Vojta
2. Bervíd Honza
3. Martin Le

Děkujeme obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Děti si akci užily a dospělým roste zdatná konkurence ve stolním tenise. Finalisti kategorie starších se zúčastní vanočního turnaje dospělých o pohár starosty obce. Podívejte se na fotky z akce :-)

Fotogalerie: Stolní tenis zima 2018

1 | 2 >>

Stolní tenis - Koropinec jaro 2018

Letošní první sportovní akce - miniturnaj ve stolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 18.3.2018 od 16:30.  Celkem se akce zúčastnilo 8 soutěžících, kteří byli rozděleni opět do 2 výkonnostních kategorii: mladší a starší žáci.  Hrálo se v jedné skupině systémem každý s každým na 2 sety, tedy každý hrál 7 zápasů. Celkem na akci proběhlo 28 utkání (!!!). Atmosféra byla vynikající, hra měla úroveň a hráči se snažili o co nejlepší výsledky. Mladší měli proti starším Jakubům náskok 5:0 v každém setu, tak se museli i ti nejstarší neustále snažit :-) Jak to dopadlo? 

Kategorie: starší žáci

  Vítězové
1. Konečný Jakub
2. Smetánka Jakub
3. Smetánka Lukáš

Kategorie: mladší žáci

  Vítězové
1. Martin Le
2. Benda Tomáš
3. Bervíd Honza

Děkujeme obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Děti si akci užily a dospělým roste zdatná konkurence ve stolním tenise. Podívejte se na fotky z akce :-)

Fotogalerie: Stolní tenis jaro 2018

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Stolní tenis - Koropinec zima 2017

Miniturnaj ve spolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 17.12.2017 od 16:30.  Celkem se akce zúčastnilo 5 soutěžících, kteří byli rozděleni do 2 výkonnostních kategorii: pokročilí a méně prokročilí.  Hrálo se v jedné skupině systémem každý s každým. Atmosféra byla vesele předvánoční, byly vidět pěkné výměny a hráči si to užilli :-)

Kategorie: pokročilí

  Vítězové
1. Konečný Jakub
2. Smetánka Jakub

Kategorie: méně pokročilí

  Vítězové
1. Smetánka Lukáš
2. Bervít Honza
3. Benda Tomáš

Děkujeme opět obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Věříme, že děti si akci užily a dospělým roste zdatná konkurence ve stolním tenise :-)

Fotogalerie: Stolní tenis 2017

1 | 2 | 3 | 4 >>

Stolní tenis - Koropinec jaro 2017

Další miniturnaj ve spolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 26.3.2017 od 17:00.  Celkem se akce zúčastnilo 8 soutěžících, kteří byli rozděleni do 2 výkonnostních kategorii: pokročilí a méně prokročilí.  Hrálo se tedy ve dvou skupinách systémem každý s každým. Atmosféra byla vynikající, řada z hráčů se výrazně zlepšila a byly k vidění pěkné výměny. Cílem akce bylo si zahrát a pobavit se, což se podařilo :-)

Kategorie: pokročilí

  Vítězové
1. Konečný Jakub
2. Smetánka Jakub
3. Ondovčínová Andrejka

Kategorie: méně pokročilí

  Vítězové
1. Kudláček Petr
2. Smetánka Lukáš
3. Bervít Honza

Děkujeme opět obci Korozluky a dalším partnerům za podporu sportovní akce pro děti a mládež. Věříme, že děti pěkně zakončily zimní sezónu a že mají na podzim na co navázat :-)

Fotogalerie: Stolní tenis jaro 2017

1 | 2 | 3 | 4 >>

Stolní tenis - Koropinec 2016

Druhý ročník miniturnaje ve spolním tenise KOROPINEC proběhl v neděli 11.12.2016 od 16:00.  Celkem se akce zúčastnilo 7 soutěžících, kteří byli rozděleni do 2 výkonnostních kategorii: starší a mladší + dívky.  Hrálo se systémem každý s každým napříč kategoriemi. Atmosféra celého odpoledne byla opět vynikající. Bylo  vidět, že hra děti baví a že se všichni opět zlepšily. Cílem akce bylo se pobavit a užít si nedělní sportovní odpoledne v teple.  Jak to vše dopadlo?:

Kategorie: starší

  Vítězové
1.  Kohout Andrej
2.  Konečný Jakub
3.  Kohout Alex

Kategorie: mladší a dívky

  Vítězové
1. Ondovčínová Andrejka
2. Ickert Daniel
3. Smetánka Lukáš

Děkujeme opět obci Korozluky a dalším partnerům za podporu této nové sportovní akce pro děti a mládež. Věříme, že se dětem stolní tenis líbí a že budou rádi trénovat a zlepšovat se. Díky kroužku vyroste v obci nová generace stolních tenistů :-)

Fotogalerie: Stolní tenis 2016

1 | 2 | 3 | 4 >>

Koropinec 2015

 V sobotu 12.12.2015 od 16:00 proběhl první ročník sportovní akce ve stolním tenise s názvem KOROPINEC.  Celkem se akce zúčastnilo 6 soutěžících, kteří byli rozděleni do 2 výkonnostních kategorii: pokročilí a středně pokročilí.  Hrálo se systémem každý s každým napříč kategoriemi. Atmosféra celého odpoledne byla vynikající. Děti předvedly opravdu skvělou hru. Bylo vidět, že většina z nich udělala velký pokrok ve hře, což se projevilo v pěkných výměnách v každém zápase.  Jak to vše dopadlo?:

Kategorie: pokročilí hráči

  Vítězové
1.  Konečný Jakub
2.  Smetánka Jakub
3.  Ondovčín Josef

Kategorie: středně pokročilí

  Vítězové
1. Smetánka Lukáš
2. Ondovčínová Andrea
3. Krátká Nela

Děkujeme obci Korozluky a dalším partnerům za podporu této nové sportovní akce pro děti a mládež. Věříme, že se dětem stolní tenis líbí a že do budoucna řada z nich naváže na tradici této hry v obci spolu s dospělými. 

Fotogalerie: Koropinec 2015

1 | 2 | 3 >>

Kontakt

Sportovně kulturní klub Korozluky, z. s. Č.p. 20
Korozluky
434 01
+420737201747 skk@skk-korozluky.cz