Dračí lodě 2021

Náš klub se poprvé v letošním roce přihlásil na závody Dračích lodí, konkrétně na 9. závod dračích lodí StarColor Cup, který se konal na mosteckém jezeře Matylda ve dnech 24.-25.9.2021. Celkem bylo přihlášeno 31 závodních týmů, posádku tvoří vždy 20 lidí a 1 bubeník. Chtěli jsme zkusit něco nového a udělat obci dobrou reklamu :-) Tým SKK Korozluky při své preméře obsadil po 4 jízdách celkově krásné 9. místo z 31 týmů. Svými výkony zaskočil řadu soupeřů a překvapil i sám sebe - prostě korozlučtí za to umějí vzít, když chtějí  :-)  
 
Korozluky reprezentovala tato posádka: starosta Nedrda Míra s manželkou JanouChýle Pavel, Vomasta Standa, Chýle Petr, Chýlová Karolínka, Chýlová Radanka, Smetánka Jakub , Smetánka Lukáš, Smetánka Kuba, Sismilich Jirka, Sismilichová Marcela, Nedrda Honza, Nedrda David,  Benda Vojtěch, Fivebr Jakub, Kohout Andy, Kudláček Petr, Jirásek Matyáš a kamarád Marek ...a naší bubenicí byla Anežka Peroutová. 
 
Akce se vydařila, počasí bylo téměř ideální a Korozluky zanechaly na daném ročníku svými výkony i dobrou náladou velice dobré jméno. Děkujeme našim náhradním motorům, fanouškům a všem, kteří nás přišli podpořit do našeho stanu. Děkujeme také obci Korozluky za podporu a Janičce za výbornou kávu a catering po celý den! 
 
Více fotek, informací a výsledky najdete zde: www.matylda.fun  
 

Fotogalerie: Dračí lodě 2021

1 | 2 | 3 | 4 >>

Kontakt

Sportovně kulturní klub Korozluky, z. s. Č.p. 20
Korozluky
434 01
+420737201747 skk@skk-korozluky.cz